Wybrane kierunki wakacyjnych wyjazdów

Wybrane kierunki wakacyjnych wyjazdów

Kryzys, koronawirus, kwarantanna – wydaje się, że wszystkie plagi egipskie naraz spadły na nas wszystkich. Czy tego lata w ogóle można odpocząć? I niedrogo?
W końcu uda się i to! Kwarantanna zostanie odwołana, epidemia minie i wszyscy pojedziemy na wakacje 2020. Są dziesiątki dobrych miejsc nad ciepłym morzem, do których możemy udać się na wakacje tego lata. Dowiedz się o najtańszych wycieczkach i zasadach odpoczynku w kryzysie.

Jak tanio zaplanować urlop 2020. Teraz naszym głównym problemem są zamknięte granice. W tej chwili wszyscy jesteśmy zamknięci w domu, ale to kwestia czasu. Myślę, że na początku lata sytuacja na świecie się poprawi; linie lotnicze zaczną latać, hotele zostaną otwarte, a wszystkie ograniczenia zostaną zniesione. Być może w najbardziej dotkniętych koronawirusem krajach ograniczenia potrwają nieco dłużej. Ale kraje, których wirus dotknął słabo, zostaną otwarte dla turystów.

Ważne pytanie: kupić teraz wycieczkę na lato, czy nie? Teraz wycieczki na lato są sprzedawane z dobrymi rabatami, pojawiły się nawet pakiety z bezpłatnym anulowaniem. Ale nadal radzę poczekać z zakupem. Wytrzymajmy jeszcze kilka tygodni i poczekajmy na jasność. Jak tylko nasz kraj i inni zaczną anulować kwarantannę, ogłoszą całkowite lub prawie całkowite zwycięstwo nad epidemią, będzie to dla nas sygnał. W międzyczasie możesz po prostu przeczytać o krajach i kurortach i zaplanować podróż.

A teraz o tym, jak zaoszczędzić trochę w kryzysie.

Odpoczywaj w czerwcu lub wrześniu — jest to półtora do dwóch razy taniej niż w lipcu i sierpniu. To prawda, że Morze Czarne i Morze Śródziemne na początku lata nie jest jeszcze bardzo ciepłe, ale już we wrześniu jest po prostu idealne.

Kupuj wycieczki online, a nie w biurach podróży, aby złapać najniższe ceny. Jeszcze trochę zaoszczędzić pomogą kody promocyjne na zniżki.

Wokół czarnomorskich kurortów kręci się wiele mitów. Na szczęście wszystko to złudzenia i przesada!

Abchazja
Pod względem cen, klimatu, języka i warunków wypoczynku Abchazja jest niezrównana. Mniejszy ruch chińskich turystów i wspaniałe widoki rekompensują wszystko.

Natura i morze w Abchazji jest niepowtarzalna. Jest doskonały i zdrowy klimat idealny dla przepracowanych całoroczną gonitwą ludzi. Ponadto bardzo tanio.

Turcja
Turcja jest praktycznie synonimem taniego i dobrego wypoczynku. Na każdy budżet znajdziesz tutaj doskonały program na wakacje. Hotele w pobliżu morza, luksusowe kurorty i luksusowe ośrodki wypoczynkowe. Turcja ma wszystko! I jest świetna kuchnia, niepowtarzalna przyroda, mnóstwo atrakcji, zakupy na bazarze.

Ile to wszystko kosztuje niewiele.

Bułgaria
Chociaż morze tutaj jest takie samo jak wszędzie nad Morzem Czarnym, Bułgaria zawsze kojarzy się z wyśmienitym wypoczynkiem.

Wciąż pociągające Morze Śródziemne. Tam nie można się nudzić. Zabytki i świetna kuchnia.

Grecja
Kraj niezliczonej ilości wysp i plaż z rozgrzanym miałkim piaskiem. Uwielbiam śródziemnomorski klimat, krajobrazy i kuchnię. A sałatka grecka? Tak, tylko dla tego jednego można już tam się wybrać! Dowiedz się więcej o wakacjach w Grecji.

Czarnogóra
Kolejny przyjemny i niedrogi kraj, do którego można udać się na wakacje tego lata. W czerwcu 2020 wycieczki kosztują naprawdę niewiele. Dowiedz się więcej o wakacjach w Czarnogórze. Nie czekaj! Będzie za późno!

Dodaj komentarz