Podkręć swoje życie erotyczne! Jak? Już mówię!

Podkręć swoje życie erotyczne! Jak? Już mówię!

Nudne życie seksualne

Mitem jest, że wszystkie akty seksualne są tak samo satysfakcjonujące. W seksie jest jak w życiu, czasem bywa wspaniale, czasami jest fatalnie, a czasami bywa po prostu… nudno. Jednak można temu zaradzić. Gdy nie odczuwamy satysfakcji z naszego życia seksualnego, z pomocą mogą przyjść różnego rodzaju zabawki erotyczne, które stają się coraz bardziej popularne i z których możliwości korzysta coraz więcej osób i par, nie tylko tych z kiepskim życiem seksualnym.

Zalety używania zabawek erotycznych

Używanie zabawek erotycznych niesie za sobą szereg korzyści dla naszego życia seksualnego. Głównie z nich to:

 • Urozmaicenie igraszek – z upływem lat, zwłaszcza w długoletnich związkach, seks najzwyczajniej przestaje ekscytować. Gra wstępna nie działa podniecająco na żadnego z partnerów, a w trakcie seksu powtarzane są te same schematy. Zabawki erotyczne mogą dodać do życia seksualnego nowe doświadczenia i masę frajdy, a do tego przywrócić dawną iskrę namiętności.
 • Możliwość zaspokojenia partnera – nierzadkim jest sytuacja, w której, z różnych przyczyn, jeden z partnerów nie jest w stanie zadowolić drugiego. Użycie zabawek erotycznych umożliwia zaspokojenie swojego partnera w inny sposób, zdejmując tym samym nieprzyjemną presję.
 • Lepszy seks – najzwyczajniej na świecie zabawki erotyczne mogą poprawić każdy stosunek, nieważne jak dobry by był. Pozwalają na odkrywanie nowych horyzontów i pobudzenie nowych, dzikich pragnień.
 • Zwiększanie wydolności seksualnej – tak tak, dobrze czytasz, zobacz tu https://fajnefigle.pl/fleshlight-stamina-training-unit/
 • Zwiększenie świadomości seksualnej – wiele ludzi nie jest świadoma swoich własnych potrzeb seksualnych, aż do momentu, w którym ktoś im ich nie wskaże. Zabawki erotyczne świetnie sprawdzają się w tej roli i pomagają partnerom odkrywać swoje pragnienia, o których wcześniej nie wiedzieli.
 • Zbudowanie pewności siebie – zabawki erotyczne pomagają w wyzbyciu się wstydu i dyskomfortu. Dodatkowo kostiumy czy seksowna bielizna są świetnym sposobem na podniesienie swojej wartości. Pozwalają partnerom poczuć się pewniej, a widok podnieconego na nasz widok partnera jednocześnie buduje i ekscytuje.
 • Intensywniejsze orgazmy – sporo osób ma problemy z osiągnięciem orgazmu. W walce z tym problemem gadżety erotyczne sprawdzają się świetnie. Zabawki erotyczne pozwalają wzmocnić podniecenie i sprawiają, że łatwiej jest osiągnięć lepszy orgazm. W przypadku kobiet takim gadżetem może być wibrator z pilotem, a w przypadku mężczyzn – nakłada na penisa.
 • Zwiększanie intymności – odpowiedni wybór i użytkowanie zabawek erotycznych mogą sprawić, że partnerzy nabiorą większej pewności w sprawianiu sobie wzajemnej przyjemności.

 

1 Comment

 1. Jestem w związku już od kilku lat i rzeczywiście, po takim czasie trzeba się nieco bardziej postarać, by wzniecić silne pożądanie. Nie znaczy to, że się nie da, oczywiście!
  My najchętniej robimy to na dwa sposoby – po pierwsze, zaopatrzyliśmy się w kilka kultowych gadżetów erotycznych, które wznoszą nasz seks na inny poziom. Po drugie, rozpoczęliśmy zabawę z sextingiem, gdzie kontaktujemy się z innymi parami, chętnymi na wymianę pikantnych zdjęć. A wy? Jakie macie sposoby?

Dodaj komentarz