Krzesełko czy leżaczek dla malucha – co wybrać

Krzesełko czy leżaczek dla malucha – co wybrać

Krzesełko czy leżaczek dla malucha - co wybrać

Małe dziecko wymaga nieustannej opieki rodziców, co niestety często jest powodem ich zmęczenia. By zyskać choć kilka minut dla siebie warto zainwestować w dodatkowe gadżety, które pokocha każdy maluch. Wszelkiego rodzaju leżaczki czy huśtawki sprawdzą się.

Na rynku istnieje bardzo szeroki wybór takich niezastąpionych akcesoriów dla dzieci, pozostaje jednak kwestia, co rzeczywiście warto wybrać? Zatroskani rodzice często mają dylemat, jakie wyposażenie do pokoju dziecka jest godne uwagi i od jakiego wieku przeznaczone.

Krzesełko do karmienia – absolutna podstawowa pomoc

Na pewno strzałem w dziesiątkę będzie zakup krzesełka do karmienia, które może spełniać również funkcję leżaczka. Taki gadżet przez swoją funkcjonalność staje się coraz bardziej popularny i doceniany przez zestresowanych i zapracowanych rodziców. Dodatkowo nie ma potrzeby inwestowania osobno w specjalny stolik do karmienia oraz bujaczek skoro można kupić dwa w jednym w postaci odpowiedniego krzesełka do karmienia.

Godny polecenia młodym rodzicom jest właśnie taki leżaczek bujaczek dla dziecka – model Robin firmy Lionelo, znajdziesz taki na https://4toys.pl/lezaczki-i-hustawki. Cena jego jest również bardzo przystępna tak samo, jak wysoka jest jakość wykonania. Wybierając takie wielofunkcyjne wyposażenie, będzie można bez obaw pozostawić w nim malucha nawet bez opieki. A wszystko dzięki zastosowaniu w nim wielopunktowych pasów bezpieczeństwa. Oczywiście wybór odpowiedniego modelu krzesełka do karmienia należy do każdego zainteresowanego.

Czy można kupić leżaczek dla noworodka?

Wiele osób usiłując uprościć sobie życie, a jednocześnie zapewnić komfort dziecku zadaje pytanie, od jakiego wieku można korzystać z leżaczka albo krzesełka do karmienia? Cóż, z leżaczka możne korzystać nawet małe dziecko (1 -2 miesięczne) , gdyż z racji regulowanego oparcia można łatwo dobrać odpowiednią pozycję dla małego dziecka, nawet tego które nie potrafi jeszcze samodzielnie siedzieć. Oczywiście można wykorzystywać ten leżaczek również do karmienia nie tylko do zabawy.

Dodaj komentarz