Projektowanie wnętrz – nowe możliwości

Projektowanie wnętrz – nowe możliwości

Projektowanie wnętrz – nowe możliwości

Może to ty jesteś tym szczęśliwcem, który lada moment wprowadza się do swojego wymarzonego domu albo czeka na klucze do nowego mieszkania. Planujesz generalny remont czy tylko chcesz odświeżyć wnętrza i nadać im nowego wyglądu.

Urządzanie wymarzonego domu

Do tej pory urządzanie 4 kątów kończyło się na wizycie w salonie meblowym i wybieraniu pod względem wizualnym każdej rzeczy z osobna? Nie rzadko w domu okazywało się, że nic do siebie nie pasuje? Nie mówiąc już o kolorze ścian, futryn, podłogi czy oświetlenia. Najwyższy czas to zmienić. Musisz wiedzieć, że w tym całym zamieszaniu możesz liczyć na profesjonalną pomoc w swoim domu, jak i masz możliwość współpracy z projektantem wnętrz przez Internet.

To o czym przede wszystkim powinniśmy pamiętać, to fakt, że raz urządzone wnętrze będzie nam służyć długie lata. Z doświadczenia wiemy, że remontu nie robi się co kilka miesięcy. Warto więc poświęcić tej kwestii odpowiednio dużo czasu i uwagi. W tym celu nie należy pomijać żadnego istotnego elementu i nie zaczynać urządzania pustych wnętrz od kupowania nowych mebli i dodatków. Pierwszym, a zarazem jednym z najważniejszych etapów idealnego wnętrza jest dobry projekt. Dawno za sobą mamy także czasy, że projektowanie wnętrz było tylko modne. Teraz to wręcz konieczność. Jeśli chcemy mieć funkcjonalne, estetyczne, wysokiej jakości, idealnie dopasowane zarówno do wielkości, nasłonecznienia oraz przeznaczenia danego pomieszczenia, jak i do naszego stylu, gustu i preferencji lokum, musimy oddać sprawy w ręce profesjonalistów.

Projektowanie wnętrz

Możemy to zrobić na dwa sposoby. Po pierwsze tradycyjnie. W tym celu zatrudniamy architekta wnętrz, który po wizycie w naszym domu zaprojektuje nasze wnętrza.

Projektowanie wnętrz online

Innym rozwiązaniem jest projektowanie wnętrz on-line. W oparciu o dokumentację architektoniczną, dokładne wymiary pomieszczeń i ich przeznaczenie oraz dokumentację fotograficzną możemy stworzyć równie idealny projekt, jak po osobistej wizycie w twoim domu. Zaletą pracy zdalnej przez Internet jest przede wszystkim to, że nie musisz organizować sobie czasu wolnego aby umożliwić projektantowi wizytę w domu. Nie musisz przewracać swojego terminarza do góry nogami aby wygospodarować czas na spotkania i nie tracisz czasu na dojazdy. Projekty na każdym etapie umieszczane w specjalnie przygotowanym miejscu w sieci są dostępne przez cały czas. Dzięki temu sięgasz po nie w dogodnym dla ciebie momencie i masz czas na spokojną analizę projektu wnętrz. Tym samym unikasz pochopnych decyzji spowodowanych ograniczonym czasem spotkania. Komunikacja mailowa czy telefoniczna nie wymaga wcześniejszego umawiania się, jest szybsza i dostępna kiedy tylko wymaga tego sytuacja.

Projektowanie wnętrz online to tradycyjny projekt w nowoczesnym wydaniu. Zdalna współpraca z projektantem to maksimum korzyści:

– czas na nieefektywne działania ograniczony do minimum (dojazdy, wizyty w domu, przekładane spotkania), a tym samym szybsza realizacja projektu,

– każdy etap realizowany w ścisłej współpracy z klientem,

– dogodny, łatwy i szybki kontakt mailowy oraz telefoniczny,

– dostęp do projektów 24h/dobę,

– nieograniczony długością spotkania czas na podjęcie wszelkich decyzji,

– możliwość współpracy na terenie całego kraju jak i za granicą.

Dodaj komentarz