Drobne prezenty gwiazdkowe

Drobne prezenty gwiazdkowe

Święta tuż tuż. Warto już teraz zacząć poszukiwania prezentów, szczególnie jeżeli nasi najbliżsi nie zdradzili nam, co chcieliby dostać i sami musimy wymyślić oryginalne prezenty i upominki.

Niedrogi prezent

Święta, choć kojarzone z przepychem, wcale nie muszą być kosztowne. Zarówno w sklepach, jak i internecie znajdziemy mnóstwo pomysłów na drobne prezenty gwiazdkowe do kilkudziesięciu złotych. Niedrogi prezent nie musi oznaczać, iż będzie on mniej wartościowy. Ulubiony kosmetyk, płyta ulubionego zespołu, a nawet kolorowe skarpetki czy krawat z pewnością ucieszą osobę Obdarowaną. Przepisem na sukces jest znajomość gustów i upodobań naszych bliskich. Cena czy wielkość prezentu nie będzie mieć znaczenia. Liczy się przede wszystkim gest i pomysł.

Kreatywne prezenty

Książki, lalki, a może kolejny samochód do kolejki? Zamiast powtarzających się prezentów postawmy na kreatywne prezenty dla dzieci – gry planszowe, układanki czy kostkę Rubika. To prezenty, które łączą zabawę z nauką. Ciekawym pomysłem są także układanki, puzzle z czekolady lub inne kreatywne prezenty z czekolady. Taki upominek z pewnością zaskoczy nie tylko dzieci, ale także dorosłych i będzie pomysłem na wspólną zabawę po wigilijnej kolacji. Prezenty kreatywne to propozycja dla wszystkich lubiących spędzać czas w interesujący i twórczy sposób.

Najlepsze prezenty pod choinkę

… to takie, które podkreślają nasze zainteresowanie bliską osobą. Prezent związany z pasją, zainteresowaniami jest dowodem na to, iż dostrzegamy i doceniamy pasje osoby Obdarowanej. Prezent trafiony w gusta cieszy podwójnie! A jeżeli nie wiemy, czym interesuje się bliska osoba lub trudno jest znaleźć prezent związany z jej pasją podarujmy coś od serca – personalizowany prezent to będzie strzał w dziesiątkę!

Dodaj komentarz