Sposób na tanie palety do Holandii kurierem

Sposób na tanie palety do Holandii kurierem

Jednym z prężniej rozwijających się krajów europejskich od lat jest Holandia. Silna gospodarka oraz stabilny rynek pracy przyciągają rzesze Polaków, którzy podejmują tam zatrudnienie lub też zakładają firmy. Stale też rośnie ilość palet z różnymi ładunkami wysyłanych przez klientów indywidualnych lub też biznesowych. Oferty skrojone na wymiar doskonale wpisują się w potrzeby nadawców i odbiorców, a szereg opcji dodatkowych pozwala dostosować każde zlecenie do konkretnych oczekiwań. Atrakcyjne są również ceny palet do Niderlandów, a w szeregu różnych propozycji bez problemu można znaleźć opcję idealną.

Wysyłka palet do Holandii

Na standardowej Europalecie o wymiarach 120 x 80 centymetrów lub półpalecie (80×60 cm) można nadać ładunek do Holandii. Nadawca musi pamiętać, by przygotować przesyłkę zgodnie z wytycznymi przewoźnika. Podstawa musi być wielkością dopasowana do ładunku, a także odpowiednio wytrzymała, dlatego istotny jest ciężar produktu. Na platformie dostarcza się towary duże i ciężkie, których nie można wysłać tradycyjną paczką. Poza tym podstawa świetnie sprawdza się także przy wysyłce rzeczy nieforemnych oraz wymagających dodatkowej stabilizacji ze względu na przykład na podatność na uszkodzenia.

Cena palety do Holandii

Najprościej i najtaniej jest wysłać paletę do Holandii, korzystając z pośrednictwa brokera. W jednym miejscu są zebrane atrakcyjne oferty profesjonalnych kurierów. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia online, by otrzymać wycenę oraz prognozowany czas doręczenia. To świetna opcja dla tych, którzy wysyłają regularnie, jak i tych, którzy robią to okazjonalnie. W odpowiednie miejsca wpisuje się podstawowe parametry takie jak waga i wymiary palety do Holandii. Poza tym klient podaje dane adresowe nadawcy oraz odbiorcy, ponieważ wybrani przewoźnicy uzależniają koszty także od odległości, jaką przesyłka musi pokonać. Na tym etapie można również wybrać opcje dodatkowe, które są płatne, ale pozwalają dostosować usługi do swoich potrzeb.

Jak przygotować paletę do Holandii?

Do Holandii można wysłać paletę o maksymalnej wadze 1000 kilogramów oraz wysokości do 210 cm. Kurier dostarczy tego typu ładunek w ciągu pięciu dni. Z opcji dodatkowych klienci najchętniej wybierają transport materiałów niebezpiecznych. Koszty są wyliczane na poziomie dodatkowych 20% do ceny podstawowej. Poza tym można także ubezpieczyć paletę do Holandii. Natomiast popularny moduł śledzenia palety jest bezpłatny. W przesyłce nie mogą się znaleźć towary zabronione w transporcie. Ich lista wynika z przepisów międzynarodowych i krajowych. To przede wszystkim ładunki niebezpieczne, nielegalne i łatwo psujące się.

Dodaj komentarz