Chemtrails – zagrożenie czy mit?

Chemtrails – zagrożenie czy mit?

Nowa broń biologiczna, sposób na walkę z globalnym ociepleniem, tajny eksperyment naukowy na szeroką skalę, celowe zatruwanie populacji, czym tak właściwie są chemtrails (z ang. chemiczne ślady )?

Widoczne na niebie smugi kondensacyjne ciągnące sie za samolotami pasażerskimi to efekt kondensacji pary wodnej w atmosferze. Gdy widzimy na niebie jedną smugę za samolotem, która po chwili znika jest to zwyczajne zjawisko na które nie warto zwracać uwagi. Co jednak, gdy smug jest więcej, układaja sie w siatkę, znak X lub A oraz inne kształty a do tego pozostają na swoim miejscu nawet do kilkunastu godzin po wytworzeniu? W Polsce coraz częściej obserwuje się dużą ilość smug na niebie szczególnie w pobliżu dużych i gęsto zaludnionych miast.

Kliknij w poniższy link aby przeczytac dalszą część artykułu:
Według jednej z teorii, chemtrails’y zawierają bar, szkodliwy pierwiastek, który może powodować m.in.

– trudności w oddychaniu
– podwyższone ciśnienie krwi
– zmiany rytmu serca
– podrażnienie żołądka
– osłabienie mięśni
– nerwowe triki
– uszkodzenie mózgu, wątroby, nerek, serca.

Badania pokazują, że zawartość baru w atmosferze ośmiokrotnie przekracza bezpieczną wartość. Pierwiastek ten opadając ze smug na grunt przenika do wody zanieczyszczając ją.

Inna teoria zakłada, że chemtrails’y rozpylane sa po to by zmniejszyc ilość promieni słonecznych docierających do powierzchni Ziemi i w ten sposób ograniczać powstawanie efektu cieplarnianego. Tylko, że w moim wcześniejszym artukule udowodniono, że globalne ocieplenie to mit a rządzący o tym wiedzą więc w jakim celu wydawano by duże pieniądze na walkę z czymś czego nie ma.

Smugi kondensacyjne są rozwiewane przez wiatr w ciagu kilku minut po ich powstaniu. Chemtrails mogą utrzymywać się wiele godzin a wiatr jedynie je rozciąga, mają one strukturę włóknistą. Przeprowadzenie szczegółowych badań jest prawie niemożliwe dla przeciętnego naukowca. Musiałby on wznieść się na wysokość 10 kilometrów i za pomocą specjalistycznego sprzętu pobrać próbki. Możliwości takie mają instytucje rządowe jednak sprawy oficjalnie nie ma i nikt nie chce podjąć się sprawdzenia smug. W innych krajach takie testy wykonywano, większość z nich jest utajniona jednak niektóre stwierdzają zawartość wielu szkodliwych substancji, pozostaje tylko kwestia wiarygodności badań.

Dodaj komentarz