Casualowy ubiór biznesowy

Casualowy ubiór biznesowy

Nieustannie zmieniające się trendy modowe na rynku mogą przysporzyć o zawrót głowy nie tylko kobiety. Mężczyźni coraz częściej interesują się modą, śledzą nowinki pojawiające się w branży modowej oraz bardziej dbają o swój image. Oczywiście nie ma w tym nic złego. Wręcz odwrotnie, zachowanie to pokazuje wzrost świadomości własnego wyglądu u mężczyzn oraz zwiększające się zapotrzebowanie na stylową, elegancką odzież i dodatki męskie.

Wiedza wynikająca z doświadczenia

Jako firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości galanterii skórzanej, jesteśmy nieustannie obecni i zgodni ze zmieniającymi się trendami modowymi zarówno damskimi jak i męskimi. Zauważamy ciągłą potrzebę nowych produktów nie tylko dedykowanych Paniom, ale również Panom. Widzimy także, w jaki sposób mężczyźni dopierają dodatki do swojego stylu oraz na co zwracają szczególną uwagę. Taka wiedza daje nam możliwość na stworzenie toreb, które dostosowane są do potrzeb oraz stylu Klientów.

Nieformalny strój biznesowy

Często zawód oraz charakter pracy definiuje codzienny wygląd. Z jednej strony wygodna, z drugiej natomiast elegancja, która jest ukłonem dla profilu pracy oraz Klienta. To bardzo krótkie, lecz wymowne wytłumaczenie – business casual, który przy utrzymaniu klasy, daje również duże pole do popisu swobodzie.

Biała koszula, marynarka, jeansy bądź spodnie typu chino. Do zestawu odpowiednie dodatki: zegarek, poszetka oraz stylowa torba skórzana. Taki zestaw zawsze się obroni. Wysoka jakość produktów oraz odpowiedni krój idealnie łączy ze sobą styl i klasę, dając szykowny wygląd przy zachowaniu swobody.

Właściwie dobrane dodatki dodają charakteru całemu zestawieniu. Wybierając teczkę oraz zakładając krawat tworzymy elegancki, biznesowy look. Natomiast w momencie gdy wybierzemy torbę na ramię zamiast teczki oraz poluzujemy pierwsze guziki w koszuli, zdejmując tym samym krawat, stworzymy swobodniejszą stylizację, która nadal będzie utrzymana w eleganckim tonie.

To w jaki sposób zestawimy ubrania oraz dodatki zależy od nas samych. Fakt jest jednak jeden – posiadając bazę opisaną w poniżej infografice, która oparta jest o nasze własne spostrzeżeniach oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie stworzyć ponadczasowy look, który będzie wyznacznikiem stylu i klasy.

Dodaj komentarz