6 pomysłów na trafiony prezent dla sekretarki

6 pomysłów na trafiony prezent dla sekretarki

Zakup prezentu dla osoby, z którą wiążą nas zawodowe relacje nie jest prosty. Wszak nie znamy dobrze jej gustu, potrzeb, oczekiwań. Na szczęście istnieje lista produktów idealnych na podarunek, które przydają się zawsze i z całą pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowywanej. A zatem, jaki prezent dla sekretarki będzie najbardziej udany?

Elegancki kubek w stylu skandynawskim

Złośliwi mogliby powiedzieć, że parzenie kawy to jedno z głównych zadań sekretarki. Bardziej złośliwi – że to picie kawy jest jej głównym zadaniem. Prawda jest jednak taka, że chwila przerwy na „małą czarną” obecna jest w każdej profesji, a ulubiona kawa w jeszcze bardziej ulubionym kubku, to czysta przyjemność. Kubek w stylu skandynawskim to wyjątkowy, a zarazem uniwersalny prezent, który na pewno nie rozczaruje i, co ważne, zawsze będzie przydatny. Warto zerknąć do oferty takich sklepów, jak moremadam.pl, by przekonać się jak różnorodne, niepowtarzalne egzemplarze stworzone w duchu Skandynawii można w nim znaleźć.

Kunsztowny długopis lub pióro

Artykuły piśmiennicze to przedmioty, bez których codzienność sekretarki nie istnieje. Mimo tego, że w dzisiejszych czasach pracownik sekretariatu do wykonywania swoich głównych obowiązków wykorzystuje komputer, zawsze zachodzi konieczność złożenia podpisu, wypełnienia bądź uzupełnienia dokumentacji czy wykonania szybkiej odręcznej notatki. W takich momentach niezbędny jest długopis. Jak wiadomo, każde biuro i sekretariat wyposażone jest w dużą ilość tego typu artykułów, jednak wręczenie podarku w postaci świetnej jakości, eleganckiego długopisu czy klasycznego, gustownego pióra z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Co więcej, będzie to prezent nie tylko gustowny, ale również niezwykle przydatny – tak samo w pracy, jak i w codzienności.

Zegar w stylu skandynawskim

To kolejna propozycja stworzona w duchu nordyckim. Dlaczego tak właściwie ten styl sprawdza się przy wybieraniu odpowiedniego podarunku? Wpływ na to ma wiele kwestii, jednak jednymi z najważniejszych są: uniwersalność, neutralność, gustowność. Zegar w stylu skandynawskim, który można postawić na biurku lub powiesić na ścianie będzie nie tylko przydatnym gadżetem, ale także wyjątkowo stylowym. Jak wiadomo, wiele spraw biurowych musi być wykonanych w określonym czasie. Wiele spotkań odbywa się także o umówionej godzinie. Zegar w stylu skandynawskim pozwoli zatem nadzorować czas i ułatwi codzienna pracę.

Poręczny kalendarz książkowy

Spotkania, szkolenia, zebrania, rozliczenia, ostateczne terminy, ważne telefony… Idealna sekretarka musi być zawsze na bieżąco ze wszystkimi nadchodzącymi wydarzeniami dotyczącymi prężnej działalności firmy. Pominięcie jednego ważnego maila bądź telefonu może spowodować, że wiele kolejnych spraw „posypie się” lawinowo, dlatego szykowny, poręczny kalendarz książkowy będzie świetnym prezentem ułatwiającym organizację codziennych zadań i obowiązków. Umożliwia nie tylko zaznaczanie istotnych dat, ale posiada także sporą ilość miejsca na notatki, godzinowy rozkład każdego dnia, nierzadko także na ważne telefony i maile, planer urlopów oraz wiele innych przydatnych dodatków.

Stylowy organizer biurkowy

Właściwa organizacja miejsca pracy to ważny element pracy „za biurkiem”. Porozrzucane po blacie i szufladach artykuły biurowe, takie jak: zszywki, spinacze, klipsy, długopisy, nożyczki, kleje itp. nie tylko wyglądają niechlujnie, ale utrudniają odnalezienie potrzebnego przedmiotu. Stylowy organizer, dzięki któremu można z łatwością i przyjemnością posegregować najpotrzebniejsze artykuły codziennego użytku, z pewnością pomoże okiełznać cały ten biurowy rozgardiasz. Oprócz tego, że umożliwi lepszą organizację pracy, nada też biurku schludnego i eleganckiego wyglądu.

Żelowa podkładka pod nadgarstki

Wielogodzinne posługiwanie się myszką i klawiaturą może nie tylko wywoływać dolegliwości bólowe, ale także prowadzić do schorzenia zwanego cieśnią nadgarstka. Aby zadbać o zdrowie bliskiej osoby, warto podarować jej żelową podkładkę pod nadgarstki, która znacznie uprzyjemni pracę przy komputerze, a dodatkowo uchroni dłonie zapracowanej sekretarki przed bólem i ryzykiem choroby.

Dodaj komentarz